Slide Vypláchněte ústa rozpuštěnou tabletou Lumorinse Tableta rozpuštěná ve vodě má příjemnou a svěží chuť. Ústa vyplachujte po dobu třiceti vteřin a vodu poté vyplivněte. Barvivo obsažené v tabletě přilne k povrchu zubního plaku a aktivuje eliminaci patogenních bakterií. 1 2 3 Slide Osviťte zuby pomocí aplikátoru Lumoral® Zapnutý světelný aplikátor Lumoral® lehce stiskněte mezi horní a dolní čelisti po dobu deseti minut. Působením světla ve dvou vlnových délkách se aktivují složky ústní vody na zubním plaku a dojde k rozpadu patogenních bakterií. Uvolňované teplo je součástí terapie. 1 2 3 Slide Odstraňte zubní plak kartáčkem Zubní plak s eliminovanými patogenními bakteriemi jednoduše odstraníte vyčištěním zubů a vypláchnutím úst vodou. 1 2 3

Slide 1.
Vypláchněte ústa pomocí Lumorinse
30 sekund vyplachujte ústa svěží chutí Lumorinse. To stačí aby barva citlivá na světlo přilnula k povrchu zubního plaku.
Slide 2.
Osviťte pomocí Lumoral
Aplikujte světlo pomocí Lumoral po dobu 10 minut. Světlo aktivuje fotocitlivou barvu, což bakteriím zvýší citlivost na světlo. Nastává antibakteriální účinek. Pocit tepla je součástí fotodynamického působení.
Slide 3.
Vyčistěte si zuby
Povrch zubů se nyní snadněji čistí kartáčem. Zubní plak který je přilnutý na vašich zubech, lze nyní odstranit a vaše zuby budou dokonale čisté.